• "MOJE LABORATORIUM" - ZESTAWY DO DOŚWIADCZEŃ ZZG

Symbol: 083502,084004, 086503, 089504

Dostępna tylko MEDYCYNA! ENERGIA - Moje laboratorium ENERGIA zawiera opis i niezbędny sprzęt do wykonania 215 bardzo ciekawych i całkowicie bezpiecznych doświadczeń o zróżnicowanym stopniu trudności od bardzo prostych do bardzo skomplikowanych . Zest...

110.00
kg Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.5
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 14.5
Poczta Polska 15
Dostępność Mało
Waga 1.8 kg

Zamówienie telefoniczne: 502368682

Zostaw telefon

Dostępna tylko MEDYCYNA!


ENERGIA - Moje laboratorium ENERGIA zawiera opis i niezbędny sprzęt do wykonania 215 bardzo ciekawych i całkowicie bezpiecznych doświadczeń o zróżnicowanym stopniu trudności od bardzo prostych do bardzo skomplikowanych . Zestaw przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży ciekawych świata,których fascynuje eksperymentowanie i samodzielne odkrywanie. Dzięki doświadczeniom Twoje dziecko dowie się jak działa silnik elektryczny, jak zbudować kompas, jak podłączyć baterie.Zrozumie istotę energii i pozna jej źródła.Nauczy się jak kontrolować i przekształcać energię jak używać jej różnych form.Jest to nauka przez zabawę.Poznaj rodzaje energii i jej źródła.

MEDYCYNA - Moje laboratorium MEDYCYNA zawiera opis i niezbędny sprzęt do wykonania bardzo ciekawych i całkowicie bezpiecznych doświadczeń. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży ciekawych świata, których fascynuje eksperymentowanie i samodzielne odkrywanie.
Dzięki zestawowi poznasz lepiej własne ciało, dowiesz się jak pracuje serce, jak wpływają ćwiczenia na nasz puls, jak utrzymać dobrą formę fizyczną oraz czuć się zdrowo i komfortowo.
  Jest to wspaniała zabawa przez naukę.
Każde doświadczenie zawiera w instrukcji prosty i czytelny opis i jest bogato ilustrowane.
JAK ŻYĆ ZDROWO ?
POZNAJ SWOJE SERCE !
POPRAW SWOJĄ KONDYCJĘ !
  ELEKTRONICZNY SYMULATOR PRACY SERCA I UKŁADU KRWIONOŚNEGO

Badanie stetoskopem
Jak klimat wpływa na racę serca
Wpływ ćwiczeń na nasze serce
Zmierz mi puls
Zdrowe odżywianie
Żyj Zdrowo Poznaj Swoje Serce i wiele innych.

FIZYKA -  Moje laboratorium FIZYKA zawiera opis i niezbędny sprzęt do wykonania 256 bardzo ciekawych i bezpiecznych doświadczeń o zróżnicowanym stopniu trudności od bardzo prostych do bardzo skomplikowanych . Zestaw przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży ciekawych świata, których fascynuje eksperymentowanie i samodzielne odkrywanie praw fizyki.
Dzięki doświadczeniom Twoje dziecko pozna prawo Bernoulliego, prawo Archimedesa i wiele wiele innych również ciekawych doświadczeń.
Każde doświadczenie zawiera w instrukcji prosty i czytelny opis i jest bogato ilustrowane.
Poznaj prawa rządzące światem.

EKOLOGIA - Laboratorium - Ekologia" zawierający opisy i sprzęt niezbędny do przeprowadzenia olbrzymiej liczby doświadczeń, pozwoli Ci poznać i zrozumieć istotę tych zjawisk.
Każde doświadczenie zawiera w instrukcji prosty i czytelny opis i jest bogato ilustrowane.

CHEMIA -  Moje laboratorium CHEMIA zawiera opis i niezbędny sprzęt do wykonania 100 bardzo ciekawych i całkowicie bezpiecznych doświadczeń o zróżnicowanym stopniu trudności.
Nie potrzebujesz profesjonalnego laboratorium , aby przeprowadzić ciekawe doświadczenia. Twoja kuchnia to świetne miejsce na małe, domowe laboratorium, w którym można całkowicie eksperymentować z użyciem popularnych produktów: soli, octu, cukru itp.
Ten zestaw zapewni Ci nie tylko świetną zabawę, ale i przyjemność. Przygotujesz płyn, z którego będziesz mógł wydmuchać nie tylko olbrzymie bańki mydlane, ale będziesz konstruować złożone z błonki mydlanej bryły. Poznasz tajniki samodzielnej produkcji jogurtu, sera, lodów i mydła.
Jest to nauka przez zabawę, w której zdobędziesz wiedzę praktyczną.
Każde doświadczenie zawiera w instrukcji prosty i czytelny opis i jest bogato ilustrowane.
Poznaj tajniki chemii we własnej kuchni.

Zestawy zawierają dokładne i czytelne instrukcje.
Odpowiednie dla dzieci powyżej 8-go roku życia.
Większość doświadczeń należy przeprowadzać pod nadzorem osób dorosłych,


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie