• Klocki konstrukcyjne 54 elem. Helikopter

Symbol: 716744

Klocki konstrukcyjne. 54 elementy. Można zbudować z nich proste pojazdy. W komplecie figurka pilota. Klocki są dość masywne i nie zawierają ostrych kantów. Do zabawki załączone są narzędzia - klucz, śrubokręt, klocki łączy się za pomocą śrub, śrubek ...

19.50
szt Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.5
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 14.5
Poczta Polska 15
Dostępność Mało
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 502368682

Zostaw telefon

Klocki konstrukcyjne. 54 elementy. Można zbudować z nich proste pojazdy. W komplecie figurka pilota.Klocki są dość masywne i nie zawierają ostrych kantów.
Do zabawki załączone są narzędzia - klucz, śrubokręt, klocki łączy się za pomocą śrub, śrubek i innych elementów konstrukcyjnych - wszystko, co jest potrzebne do montażu klocków, zawarte jest w zestawie. Zestaw zawiera instrukcję w postaci książeczki, z opisem możliwych do złożenia pojazdów, dziecko może stworzyć również coś nowego, "od siebie".
Producent podaje informację, że zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 5 lat, optymalny wiek to 7-10 lat, kiedy dzieci mogą próbować samodzielnie złożyć konstrukcję, lub młodszych, jeżeli będą składać pod okiem rodzica, lub będą składać rodzice.

Zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo połknięcia. Z zabawki dziecko może korzystać tylko pod opieką dorosłych.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie