• GRA 2W1 - POCZTA I SKLEP - TREFL

Symbol: 012712

Poczta i sklep - Gra 2w1 Poczta i sklep to niesamowita zabawa w kupowanie, sprzedawani i wysyłanie listów. pomóż swemu dziecku wejść w realny świat, baw się z nim i naucz jak należy zachować się w sklepie, na poczcie czy w banku. Pomogą ci w tym ciekawe scenariusze zabaw zawarte w instrukcji. Wspólna zabawa w odgrywanie ról rozwija wyobraźnię, słownictwo jak również pomaga dziecku zrozumieć różne role społeczne i otaczającą rzeczywistość. W twojej lodówce brakuje kilku produktów na śniadanie. Kolega z przedszkola ma urodziny i trzeba mu kupić jakiś prezent, a babci wysłać kartkę. O rety - tyle rzeczy do załatwienia - trzeba iść do sklepu i na pocztę. Zawartość pudełka: 1 okienko sklepowo\ pocztowe 1 lada sklepowo\ pocztowa 2 komputery sklepowe 58 klocków z artykułami do kupowania 30 banknotów 8 monet 12 kartek pocztowych 10 kopert 48 znaczków pocztowych Wiek 3+

36.00
szt Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.5
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 14.5
Poczta Polska 15
Dostępność Mało
Waga 0.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 502368682

Zostaw telefon

Poczta i sklep - Gra 2w1

Poczta i sklep to niesamowita zabawa w kupowanie, sprzedawani i wysyłanie listów. pomóż swemu dziecku wejść w realny świat, baw się z nim i naucz jak należy zachować się w sklepie, na poczcie czy w banku. Pomogą ci w tym ciekawe scenariusze zabaw zawarte w instrukcji. Wspólna zabawa w odgrywanie ról rozwija wyobraźnię, słownictwo jak również pomaga dziecku zrozumieć różne role społeczne i otaczającą rzeczywistość.

W twojej lodówce brakuje kilku produktów na śniadanie.

Kolega z przedszkola ma urodziny i trzeba mu kupić jakiś prezent, a babci wysłać kartkę. O rety - tyle rzeczy do załatwienia - trzeba iść do sklepu i na pocztę.

Zawartość pudełka:

1 okienko sklepowo\ pocztowe

1 lada sklepowo\ pocztowa

2 komputery sklepowe

58 klocków z artykułami do kupowania

30 banknotów

8 monet

12 kartek pocztowych

10 kopert

48 znaczków pocztowych

Wiek 3+

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie